| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

To nefim, jak ještě dlouho...třeba do smrti ~k~, když to bude zajímavé,
Mně se teda zdá...a už jsem to psala víckrát, že prostě osobnější problémy na tělo už tu nikdo moc nevytahuje (takže takové to "napsáno životem z osobního života se tu už moc nevyskytuje"), protože často ten dotyčný dostane dost nevybíravě čočku od těch "víc dokonalých" nebo nevím, jak to říct...a myslím, že často se může cítit ještě neschopnější a strašnější, než na začátku.

Možná to bylo dřív takový lidštějsí, ale možná je to můj dojem...měla jsem tu pár osobnějších témat...

A taky mě (už) nebav sáhodlouhé opakující se názory v různých barvách a podobách od stále stejných lidí, ale já je teda už nečtu, protože mi nic nepřinášejí...jako třeba někdo zas ale "nečte" mě. To už je jaksi svobodná vůle každého.

Ale!!! Musím teda říct, že jsem se tu za ta léta, a i poslední dobou hrozně moc věcí dozvěděla, pronikla do myšlení různých typů lidí a osobností (nemyslím jakoby násilně, ale tím, že sleduju tok různých myšlenek a postojů a tak) a spoustu věcí se naučila, o čem jsem vůbec neměla šajn.
Tož bych měla poděkovat vám všem ~x~.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.