| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Myslím, že u pošty jde zejména o pobočku. U nás nikdy není problém, když jsem jezdila z práce po zavíračce, chodila jsem si pro zásilky k pošťačce domů. Balík do ruky poslaný od nás minulý týden přišel následující den. Problém s doručením mám obvykle v některých částech Prahy, lidi čekají doma na balík, protože jim přišla SMS, že jim bude ten den doručován, nikdo jim nic nedoručí, v lepším případě aspoň hodí lístek o uložení na poště, protože se jim nepodařil doručit. Ale většinou přijde opět jen SMS nebo to musí nahánět sami. Pokud ČP, tak až do Vánoc spolehlivě chodí druhý den až do Vánoc doporučený dopis. Takže pokud nutně musíte volit ČP a jde to nějak nacpat do max. rozměru doporučeného dopisu, ty fakt chodí v pohodě.
Já volím přednostně to, co je levnější, pokud je možnost uloženky, volím tu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.