| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

DaVinci, přesně tak. ~R^
Pak se všichni hrozně diví, že jsou podmínky práce takové jaké jsou, když minimálně půlka lidí si myslí, něco v tom smyslu, že si to ty lidi zaslouží, měli se líp učit a dobře jim tak. Ty hrozné podmínky si děláme tak trochu sami tímhle přístupem. Dokud se nepohne naše myšlení, že to nebude jinde lepší a že jinak to nejde, tak to ani jinak nepůjde. Nikdo takovu práci dělat nechce, ale někdo ji dělat musí. Tyhle pracovníky jako společnost potřebujeme, neobejdeme se bez nich, tak by se k nim také tak mělo přistupovat!! Rozhodně je potřebujeme daleko víc než kdejaké parazity na dávkách, které si paradoxně hýčkáme jako vzácné květinky, živíme z našich daní a nikdo se neodváží nic říct, natož změnit, bo by byl nařčen z diskriminace a nesolidárnosti. A slušnými lidmi, snažícími se v rámci svých možností živit sami, se takhle hnusně zametá a ještě to té šťastnější půlce národa připadá v pořádku. :-©

A to sama se takovou prací naštěstí už živit nemusím, ale zkusila jsem si to a jsem rádá, že jsem u toho nezůstala. Proto by to taky chtělo trochu víc pokory od některých za to, že měli v životě víc štěstí než jiní a nemusí takovou práci dělat.

Jinak, já jsem starý pragmatik, od dokumentu čekám věcnost, fakta, důkazy. To není reality show. Proto mi záběry na to, jak rozcuchaná leze z postele, promenáduje se v prádle, hledá čistý hrníček mezi hromadou neumytého nádobí, taky vadily. Nejde o to, že bych se pohoršovala nad neuklizenou domácností, taky nemám každý den umyté nádobí a někdy to nechávám na druhý den. Ale jde mi o to, že mě NEZAJÍMÁ autorka dokumentu, ani její dítko, ale fakta o dané problematice. To není dokument o ní, nějaká Saša mě nezajímá. Když se dokument jmenuje Hranice práce a autorka, pracovnice české televize v nepříliš lichotivých intimních situacích tam byla naprosto nepatřičně a celý ten pořad tím dost shodila a zbytečně protáhla.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.