| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No, ale nejsou ty naše představy o těch společnostech, které jsme nezažili, dost zkreslené?

Já jsem moc ráda, že žiju teď a tady, zažila jsem chudý časy a myslím si, že vlastní materiální blaho by prostě člověk neměl vkládat do rukou komukoli jinýmu, byť by ho ten druhej měl fakt rád.

Já netoužím po tom, aby byli muži ke mně galantní, já se s nima i se ženskýma chci normálně bavit o zajímavejch věcech bez postranních úmyslů. Mám pocit, že ty galantní doby byly často galantní jen navenek a že ti muži se k těm ženám sice velmi často chovali navenek galantně, ale ve skutečnosti nad nimi ohrnovali nos jako nad hloupými a méněcennými, a i když to samozřejmě není pravda, tak pokud je takto nastavená většina společnosti, tak se s tím jednotlivci bojuje asi dost blbě.

A rovnost rozhodně neznamená hrubost v jednání a jak tu někdo řekl, tak ženu nedělaj padesátkový šatičky, žena je přeci ženou i v tričku a džínách, i když je pokérovaná od hlavy k patě.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.