| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak to by se mi moc líbilo. Toužím se toulat po vánočních trzích, ale každý rok před Vánocemi jedeme postupně nějaké nemoci, tak se nikam nedostaneme.
Má ideální představa Vánoc je: nazdobit stromeček, dívat se celý den na pohádky, celý den půst (ok nechce se mi vařit, ať si dají co chtějí), večer si dát večeři, rozbalit dárky, radovat se (mám ráda ty důkladně vybrané a dívat se, jak mají lidé radost) a pak koukat na pohádky.
Druhý den jen ležet v posteli, dívat se na pohádky a kdo má hlad, ať si dojde vzít salát, rybu, klobásu.
Jenže, pohádky nikoho nebaví, pořád má někdo hlad a chtějí regulerní oběd, alespoň vinnou klobásu a salát, do toho každý rok má někdo nějakou chorobu, tak opečovávám nemocné a zvracející (proč je to vždycky střevní chřipka?!), pohádku nevidím žádnou. Alespoň ten stromeček a dárky jsou hezké, ale druhý den musíme za našima (pokud tedy je zvracející člen rodiny už schopný převozu, jinak jedou naši za námi, což je snad ještě horší).
Já se vždycky tak snažím, aby byla pohoda a vždycky to skončí nějak jinak.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.