| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

To je mi líto...

Já jsem taky byla vždycky docela pečlivá na děti, ale přesto:
- dala jsem dcerce vypít poměrně dost koncentrovanou jarovou vodu, udělala jsem si ve skleničce koncentrát na mytí nádobí ~7~~a~, nechtěla to, ještě jsem jí trochu pohrozila, že musí...zjistila jsem to takřka hned, volala doktorce...
Pak jsem měla trauma, že jsem si skoro otrávila dítě.

- z podobné doby je historka (tehdy nebyly dětské autosedačky), kdy jsme jeli s šestitýdenním synem do Prahy takovou malou dodávkou. Kočárek stál vzadu, synek v něm, celou dobu jsem byla otočená a držela ho, aby se nehoupal nebo nepřevrátil. ~7~ Takřka u babičky na Pankráci manžel zastavil na červenou, na zelenou se odpíchnul a mně kočárek vyklouzl z ruky a převrátil se...pak následovala scénka jak u Obecné školy, kdy Eda hledá pod převráceným kočárkem sestřičku.
Ihned jsme jeli do Motola, synkovi se nic nestalo, doktoři na nás dost zahlíželi, zvláš´t poté, co zaměřili zrak na starší dcerku, která den předtím spadla nosem na prolézačkovou zeměkouli a pod okem měla svůj první a poslední monokl.
Tak tady byly vnitřní výčitky ještě větší...ale andělíček strážníček zafungoval, oběma dětem je už kolem 30.

A táta roku:
- manžel otevřel dokořán okno ve 4. patře, s hláškou, že není uklizeno a vyvětráno, docela jsme se předtím chytli...tak se tím hodlal vyventilovat. Jenže od okna odešel a na otevřené okno se vyšplhal náš dvouletý synek...přišla jsem, když už měl hlavičku nad parapetem...do večera jsem měla tep minimálně 200.

- hrál si s dcerkou, dcerka nahoře na palandě, házeli si s míčem. Dcerka se víc vyklonila a po hlavě spadla na hranu spodní palandy...řev dcerky, řev manžela (ten v šoku křičel na malou), vylítla jsem z vany...dva stehy.

- nejmladší - syn - v létě na slavnostech slámy, trochu ufňukaný...najednou řev, manžel ho lehce plácnul přes záda, že a´t už se uklidní a přestane...synek měl ale pod tričkem vosu ~o~

A kamarádka - vůbec obrovská pečlivka:
- po těžkém komplikovaném porodu dala dítěti ještě v porodnici spolknout sirup na zavíjení dělohy (spletla si dvě lžičky s kapkami na nočním stolku)...naprosto v šoku doběhla z doktorem...ten byl ještě maličko vtipný, ale ona tři noci nespala a dítě pozorovala...

Jojo, bylo by toho asi i víc...stane se, člověk někdy nedomyslí, někdy nepozorností...asi každému se něco stalo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.