| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dooly,

vylepšit se muži mohou nejen líčením. Znám heterosexuály, kteří chodí na kosmetiku (kamarád má tvář hebkou a vypnutou i po čtyřicítce, vypadá líp a mladší než já, zmetek ~:-D~;)), pečlivě si upravují obočí, odstraňují nežádoucí chloupky (nos, hruď min. tak, aby jim chlupy nekoukaly z výstřihu trika apod.), chodí na manikúru a pedikúru. Každá snaha je znát a činí muže přitažlivějším.

A přitažlivost obecně... Kluci, kteří se mi líbili na základce, s léty obvykle ztratili kouzlo, zato z těch, kterých jsem si nevšímala, se vyloupli přitažliví chlapi. A další postřeh z praxe: vizuálně nejméně atraktivní kamarád, navíc Přírodou méně obdařený co do rozměrů mužské výbavy, byl fantastický a pozorný milenec, na rozdíl od Krasoně s nástrojem, podle kterého se dala odlévat super dilda.
Na to jsem ale přišla, bohužel, až s léty. Mladá jsem byla blbá a pálila za těmi hezkými.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.