| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

určitě jsou ženy, které zvládají, já tedy se třemi dětmi jako za svobodna ne. S jedním nenáročným dítětem bych asi zvládala (začínala jsem s dvojčaty, ještě jsme obíhali i různé doktory, takže jak bych zvládala s jední dítětem nemůžu říct, se třemi dětmi mám pořád někde nějaké resty,.. mám nenáročné třetí dítě, ale starší dvojčata náročná jsou. Je třeba se s nimi učit. Ale nejsou to zase extra náročné děti, nejsou hyperaktivní, nemusíme už lítat po logopedii a jiných doktorech, což všechno jsou věci, kterou berou čas, příp. i energii, když je třeba se rozhodovat, jakou léčbu, jaké pomůcky...
Jinak někdo řekne, že nepozná rozdíl mezi jedním a dvěma dětmi, někdo mezi dvěma a třemi,.. já tedy vždycky to mám tak, že cím víc dětí tím více práce... víc nákup (botičky, oblečení...) víc školy, úkolů, doktorů, víc sporů... ale také se pravda i zabaví..
Buď ráda že máš jedno nenáročné dítě a vše stíháš a jestli ti mohu dát radu, tak i tak zapoj manžela. Já měla manžela extrémně pracovně vytíženého (zase zaplatil paní na úklid a výdaje jsem nemusela řešit), ale jeho zapojování bylo pak těžké. Né že by nechtěl, ale než se do toho vpravil. U nás to ale tedy jinak nešlo, než že nepomáhá vůbec, a až změní práci tak teprve začne, protože pracovně vytížený byl opravdu hodně, ale pokud máš možnost, zapoj manžela hned alespož z části, ať ví co a jak a až přibudou děti, půjdeš do práce, ať už to máte zajeté.
Jo ještě připíši, že u nás extrémně náročná a úspěšná kariéra manžela byla i za svoboda, takže na domácnosti se nepodílel nikdy jinak než finančně. Až když změnil práci, což jsme od začátku plánovali, tak se začal zapojovat a bylo to náročné. Náš příběh ale není moc typický, neznám moc lidí, kteří by ukončovali úspěšnou kariéru, protože chtějí být víc s rodinou a žít víc normální život než ten pracovní.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.