| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já čas taky nedávám. Nikdy jsem nikomu nedala ani takové ty osobní poukázky typu: "Pohlídám vám jeden večer dítě, abyste si mohli vyrazit," které byly jednu dobu relativně populární. Ale lidsky to trochu chápu, v situaci sama na tři takhle malé děti by tohle pro mne bylo neřešitelné. ~d~ Takže když jsem to od V.H. četla, připomnělo mi to, jak moc je skvělé, že tu možnost mám. Nic víc, nic míň. Jinak, ty jsi nikdy nedala nebo nedostala něco, co je samozřejmé, co by se stejně muselo koupit? Já se nebudu vrhat do debaty, jestli je nebo není exhibicionistka, jestli využívá svého silného příběhu, jestli by byla takhle úspěšná nebýt dětí a zesnulého manžela atp. To neposoudím, nevyznám se v oblasti koučingu, životního vedení, copywritingu, psaní knih apod., s ničím z toho nemám osobní zkušenost, jejích služeb jsem nevyužila, knihy nečetla, blog velmi velmi sporadicky, a pravda, nijak zvlášť mě nenadchnul, osobnostně se s ní míjím. Ale nemám moc potřebu ji takhle posuzovat, je to její věc. Ať žije, jak uzná za nejlepší. Navíc, jestli je opravdu taková, jak se prezentuje, je jí nejspíš to, co se tady píše, úplně jedno.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.