| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak mě Zeman vyloženě baví, jak dokáže prudit a je nepohodlný různým skupinám. Vulgarita mně v tomto případě vůbec nevadí, Zeman dokáže dobře pojmenovat skutečné problémy naší společnosti, o kterých se ze zpráv většinou nic moc nedozvíš. Naše společnost se stala velmi pokryteckou, neřešící skutečné problémy - od těch se naopak odvádí pozornost, obávám se, že jestli to tak půjde dál - tak jako tzv. západní civilizace končíme. Pokud někdo dokáže hezky a slušně mluvit - fajn, mě taky ale zajímá obsah a smyl té tzv. "řeči na úrovni"...

.....a o té svobodě a dekomokracii bych také velmi polemizovala...když máš hypotéku do 70 let, nedejbože rodinu a jedinou tvojí jistotou v životě je nejistota, že to všechno ustojíš a neskončíš na sociálním dně...tak se o skutečné svobodě nedá hovořit. Zkrátka řeknu to taky vulgárně - musíš držet hubu a krok - stejně jako v jakékoliv jiné době. Svoboda je luxusní zboží a málokdo si ji může dovolit. Všichni po ní touží, takže je to líbivé a osvědčené téma.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.