| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Taky jsem ráno číhala na diskusi :-). Přišlo mě, že ten chlap se v životě nikam neposunul - tím nemyslím ksichtem a tělesnou schránkou. Několik desítek let plácá jakože-podnikání, takový cirkus na kolečkách, vymýšlí pokleslou zábavu na večírky - fakt dobrý do těch "devadesátek", kdy každý zkoušel kde-co (nesnáším to a nudí mě tento způsob zábavy). Pochopím že někdo začne prodávat párky na ulici a po letech má třeba síť občerstvení nebo vybranou restauraci, která ho dobře živí. Ale ty záběry jak ukazoval, že má ty krámy po tolika letech uskladněné v garáži a pak ten zabordelenej obývák - šílený.
Prostě jako dobrej a nepromrhanej život bych to viděla tak, že dneska žijou jako rodina dobrej život, kterej si odmakali a i jako dvojice se posunuli do jinýho, vyššího levelu. Že si díky celoživotní práci (i na svém vztahu) můžou dovolit dobrej život. Ve filmu jsem tedy viděla stagnaci a nakonec úpadek - ve vztazích, v bytě (stále na stejné adrese, jen větší bordel a špína)....zkrátka mám pocit že je život spíš semlel.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.