| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já jsem s manželem před svatbou už pět let chodila-žila,takže je jasné,že nějaké společné aktivity jsme měli. Chodili jsme hrát tenis, na různé mejdany atd. Když jsem otěhotněla, musela jsem to omezit,protože jsem měla rizikové těhotenství a často jsem byla v nemocnici. Po narození syna jsem s ním logicky byla doma,ale nemůžu říct,že by mě to zase nějak moc omezovalo. Nekojila jsem . Vodu ve flašce mi ohřáli na požádání v každé hospodě takže v tom problém nebyl. Syn byl přes den moc hodný a bezproblémový. Řval pravidelně jen v noci takže do jeho roka a čtvrt jsem se vůbec nevyspala. To mě vzbudil třeba 13x za noc.
Přes den se s ním dalo,ale jít kamkoliv. Jakmile na něj venku foklo,nebo jsem nastartovala motor chrněl. Když nespal,tak si broukal a hrál v kočárku pokud ho někdo nechtěl tahat. Později jsem mu třeba vzala ven chodítko a on si hrál. Byl hodnej.
Když se mi narodila dcera o 3,5 roku později,tak ta byla zlatíčko. Ve dne hodná a v noci mě vzbudila max 1-2x.
Chodili jsme společně do bazénu. Když jsem si chtěla zaplavat,tak jsem dala dceru do toho nosítka a syn si vedle ní sedl. Mohla jsem se spolehnout,že se ani nehnou. Stačilo neplavat daleko a vždy na ně mávnout nebo mrknout.

Měla jsem-mám kamarádku,která tehdy bydlela o pár vchodů od nás. Máme stejně staré holky a s tou jsme pořád něco podnikaly. Myslím,že naše děti obrazily snad všechny tehdy pořádané akce pro děti.

V diskusích k manželským etudám často zaznívá byli mladí, ženská na všechno sama atd. Já jsem taky měla na starost dvě děti,domácnost a později i manželovu babičku a šlo to. Není to o množství práce,ale o tom,jak si to,kdo umí zorganizovat a udělat. Moje děti až do takových 6-ti let chodily po obědě na šlofíka, takže v té době jsem si stihla uklidit i odpočinout. S příchodem dětí jsem se moc věcí vzdát nemusela. Jasně,že jsem nebyla denně v hospůdce,ale to jsem nebyla ani předtím. Důležité je,ale to,že jsme si vždycky s manželem našli čas jenom pro sebe. Děti jsem měla naučené chodit spát po večerníčku takže každý večer byl čas pro nás a,když jsme měli děti starší,tak se našel čas třeba i na ten golf atd. Proste nejenom rodiče,ale i partneři.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.