| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já mám osobní zkušenost a na jejím základě mě tento článek nijak nepobuřuje. Mně diagnostikovali karcinom prsu ve 33 letech. Měla jsem dvě děti, poměrně v mladém věku, obě jsem kojila, jedla zdravě, nikdy nekouřila, v rodině genetickou zátěž nemáme, v práci jsem byla za optimistku. Doma jsem měla pocit, že vše musí být dokonalé a když to nebylo, cítila jsem se neschopně. Nikdy jsem si nepřišla hezká, sebevědomí na nule. Byla jsem hrdá především na svoje děti a skrz ně si možná léčila komplexy. Jakmile však začali chodit do školy, těžce jsem nesla každý jejich neúspěch - tedy především můj neúspěch, protože nám bylo ve škole předkládáno, že na dětech se hned pozná, jak se jim rodiče věnují a jak jsou svědomití s přípravou. Manžel tyhle věci vůbec neřešil a já jsem se vesele trápila dál. Každý má přece nějaké starosti. Na mou hlavu je většinou všichni chodili sypat a já jsem naslouchala a utěšovala. Svoje emoce jsem si ale nechávala pro sebe. No, a pak se jednoho dne člověk vzbudí a dostane diagnosu. Pak jsem přišla o prsa a o vlasy a v slzách před zrcadlem našla sama sebe. Došlo mi, že bez lásky sama k sobě nemám šanci. A tak jsme ten zbořený hrad z kostek postavili krůček po krůčku znova a snad lépe. Dneska už nejsem tak upjatá, dětem dávám mnohem víc odpovědnosti a manžela umím požádat o pomoc. A když se mi někdy něco nechce, tak to nedělám. Jasně, vyhnout se stresu v dnešní době není úplně jednoduché, ale alespoň by se měl rozumně vyvažovat. Život je krásný!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.