| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Supermatko, já bych to taky neudělala. Mě kdysi museli rodiče ostříhat právě kvůli vším (měla jsem hodně dlouhé vlasy a nebyla jsem trpělivá, nešlo to vyčesávat) a díky tomu mám hrůzu ze vší doteď :) Jinak mě v 9 letech normálně myl vlasy táta (měla jsem je fakt husté, sama bych si je neumyla, navíc jsme měli vanu a ne sprcháč, takže bych si sprchu musela držet sama a postříkala bych polovinu koupelny :D ) a česat mě pomáhala mamka, měla jsem větinou dva culíky/copy a pěšinku ybch si sama neudělala..... cca v 11 jsem začala nosit čelenky a rozpuštěné vlasy a to jsem se starala sama.

Ono v úvodním příspěvku jsou zdůrazněné situace jako neděle nebo nemoc, ale mě by zajímalo, jak dcera přistupuje k péči ve všední den, jestli by fakt byla schopná jít do školy neušesaná...... Já třeba v dobách nemoci taky vlasy leckdy nečesala, protože to sjem dělala když sjem šla ven. Ale po pár nepříjemných situacích, dky skoro nešly rozčesat, jsem si začala dávat pozor :)

P.S. S tím zaséváním rozdílů máš taky pravdu :( Navíc ono česání může být fajn příležitost, my si s mamkou při něm ždycky povídali, je fůra žen, co miluje, když jim někdo češe vlasy, je to pro ně uklidňující rituál......

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.