| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

zkusím to postupně, mám dva kluky 2r od sebe
- když jsem přestala výhradně kojit, takže hladové dítě mohlo dostat do ruky rohlík a šlo se dál.
- když přestalo být potřeba hlídat kam jdou a jestli odněkud nepadají, takže jsem na procházkách a výletech zase mohla začít myslet jen sama za sebe (ta neustálá potřeba koukat jestli něco nehrozí mě děsně vyčerpávala, dodneška je to jeden z důvodů proč nechci psa)
- když se dali nechat doma a mohla jsem se jít projít sama (to byl TEN okamžik, kdy nově nabytá svoboda definitivně převážila touhu po dalším dítěti)
- když začali být schopní si unést svůj spacák a batoh, takže jsme zase mohli začít jezdit do hor
- když se poprvé dali nechat doma přes noc, plus schopnost dopravit se kamkoliv, kam jede veřejná doprava.

Teď už jen přibývají drobné benefity, jako vaření večeře pro celou rodinu, stěhování těžších kusů nábytku a tak...



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.