| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Synovu reakci bych viděla jako reakci na šok. Jako zvažovat, jestli vrátit facku je adekvátní reakce možná zvládne někdo, kdo je zvyklý je dostávat. Pokud na to zvyklý není, tak reaguje spíš instinktivně a brání se. Se synem bych probrala, že pokud jde jen o důstojnost, a ne o zdraví a život, je lepší jiná reakce, než to útočníkovi vracet.
Děti bych už samotné k babičce neposílala. Z toho co jsem zaregistrovala, je babička dost nestandartního chování, takže nač riskovat problémy.
Babičku bych poslala k šípku, způsobila si to sama neadekvátním chováním.
Jako kdyby mi na dítě zaútočila cizí neznámá babka z nějakého malicherného důvodu, tak poslední, co dělám, je že bych mu vyčítla, že se bránilo člověku, co ho napadl, i kdyby to byla stará ženská. To není žádná omluva. V tomhle případě sice dítě útočníka zná a je k němu v nějakém vztahu, ale z toho, co jsem tu zrovna o téhle babičce zaregistrovala, bych řekla, že to nebude vztah zrovna blízký a důvěrný.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.