| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

On ten pocit ohrožení nemusí být jen fyzický, ale i psychický. Že ho babička moc nemusí, to věděl, ale že až tak moc, to zabolí. To člověk musí mít správný software v hlavě, aby si facky vyložil jako projev lásky nebo výchovy. Třeba mým dětem tento sofware zcela chybí. Když jsem na ně křičela, tak si myslely, že je nemám ráda. Přece nikdo nekřičí na toho, koho má rád. A přitom věděly, že udělám, co jim na očích vidím, miluju je. Ale když jsem křičela, tak na to zapomněly. Prostě ten pocit ohrožení z křiku byl silnější. Já vyrostla na řevu, tak mě neohrožoval, naopak to byla trumpeta k útoku. Ony vyrostly na vysvětlování a diskuzi, tak jim řev přišel jako apokalypsa.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.