| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tutenstein, jj klasická školka, která měla speciální a stále má, jak jsem zjistila...LOGo třídu kde bylo zapsaných 15dětí, kterým se věnovaly dvě úči s dostatečným vzděláním, aby se logopedii mohli věnovat.....navíc se zkušenostma....

Den v tolik zavrhované školce, co tu mnozí píšou byl takovýto:
1. rodiče zakoupí malý notýsek a obal
2. dítě bude ve školce nejpozději v 7:45, nejlépe do 7:30....
3. 1x za 14dní dorazí rodiče do školky, kde bude 30minutová schůzka
4. budou stěhovat notýsek a s dítkem odpoledne a večer procvičovat a značit dle dohody

Já vodila syna do školky na 7h....hned šel k zrcadlu a k úče...a ona se mu 10-15minut věnovala...pak si šel hrát....

Další mluvení probíhalo s účou po spaní...10-15minut...podle toho jak které dítko spalo......

Každý den jsem pak se synem mluvila cestou domů a znova večer. O víkendu jsme měli 5-8 7-10minutovek.

A jednou za 14dní bylo sezení úča já a syn.....

A mezi těmito 14dněma jsme docházeli ještě k logopedce a před tím od 2,5-4let ještě k foniatričce......

V 7letech po tomto maratonu, byla řeč bez vady.

A když si přimyslíš nemocnost většiny dětí, tak jsi na 8-10dětech denně na dvě úči a ty mluvnická cvičení...hry byli uzpůsobeny, aby krásně nenápadně cvičili jazyk.

A v sobotu mi říkala teta, že v Liberci mají dokonce logopedický tábor a že jí vnučky dostaly opravdu do stavu, že začaly vědomě používat co se naučily....., že byli loni a zbytek vnuček půjde ještě letos.

A mají snad i nějaký logodramaťáček. Ta nejstarší by měla hrát divadlo.:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.