| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

mandelinka, trávit ten čas spolu společnýma aktivitama a nebo být spolu doma....klukům klidně stačí, že jsem doma někde u stroje a najdou mě tam, když něco potřebují.....nyní už tolik ne.....pomalu se nám role otáčí, jak psala Federika.....starší mě už i sem tam někde vyzvedne autem.....

Já včera nejstaršího třeba vůbec neviděla...vrátil se ze školy po 21h a to já už dávno spím......takže mi nyní možná i chybí takový to pokecání, jestli se jim do našeho berla vešlo vše co potřebovali odvést.....z té školy.....a tak.....

Co se tak dělá, je zima, nedávno ležel 14dní sníh....takže bežky odpoledne po školce, škole.....mrzne, za barákem rybník....jde se bruslit na celé odpoledne.....není ani jedno.....jdeme plavat....nebo si staví lego a něco mi povídají......

A nyní je to o tom , že si pokecáme a oni si jdou po svým, maximálně přiletí s nějakým příkladem.....a někdy nemají ani náladu ani na to pokecání, tak je nechám být a vědí kde mě najdou....nyní je to spíš o těch večerech....mladší lítá 2h na kole....starší nyní skoro nebyl doma, chystá předtančení.....a tuhle jsme hráli celé odpoledne žolíky, sušenky a čaj....a už to jelo....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.