| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"i když já jsem zrovna spíše typ akční matky, co vymýšlí výlety apod a nehraje s nima doma člověče nezlob se (na to nemám nervy "
"tuten, u náýs se dětem věnuju jen já včetně vyzvedávání a dovážení kdykoli kamkoli"

Mně to právě tak přijde. Ono je o dost snazší dítě odvézt na kroužek, někomu ho předat, vyzvednout a být za akční matku, co se dětem věnuje na maximum...

Pokud nemáš nervy na člověče nezlob se, jak pak máš nervy na učení dcery, které to nejde, sedneš si s ní a jsi jí nápomocna, jsi jí oporou, když jí to nejde, zklidníš ji, že to zvládne atd.? Nebo jí prostě zadáš úkol a když jí rupnou nervy, rupnou i tobě?

ADHD děti potřebují právě ten rodinný klid, osobní péči, trpělivé věnování se jim a rodiče by na to své nervy jaksi měli najít. Kdo jiný by to měl udělat, rodiše nenahradí ani placená škola ani sebelepší vedoucí zájmových aktivit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.