| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Z - to bys mě fakt rozesmál s tím bitím. To si vskutku nikdy nikdo netroufl - buď jsem měla na chlapy kliku, nebo prostě nejsem ten typ, který psycho a sociopati loví.
Ale bohužel jsem se s domácím násilím setkala nejednou, jak v rámci práce, tak ve svém okolí.
A to, co píšeš, je prostě nesmysl - ženská chce poslat chlapa, který ji otlouká jak píšťaličku, do vězení skutečně jen výjimečně - ani když ji napůl zabije, nedá na něj dopustit. Být oběť je diagnóza - něco jako být závislý na drogách.
Musíš z toho chtít ven a někdo ti musí ukázat cestu, ale kdykoli do toho můžeš spadnout zas.

Hovado, které mlátí slabší (mámu, ženu, děti...), má jít prostě sedět, bez ohledu na názor těch mlácených, jelikož těm jde o kejhák.

A právě i když už se ta oběť rozhodne, že něco podnikne, tady u nás je to tak komplikované, že jí často není pomoci.
A v Rusku to zařídili tak, že už ty ženské nemohou vůbec nic...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.