| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tuten, tak kdyby bydlel vedle v baráku, tak asi půjde...jestli by šel s ním lítat ven, to nevím, ono tady ani moc není kam, v okolí je tu jen dětské hřiště, kam chodí převážně batolata....ale to je stejné, jako když psala Kopretinka, že synovi nabízela, že ho za kluky doveze, když už i tohle odmítl, tak bych to asi tolik neřešila a brala bych, že mu to takhle vyhovuje...náš by asi neodmítl, ale problém spíš je, že když máme čas my, tak ho zase nemá ten druhý apod...takže i když se snažíme s někým domluvit, tak se to povede třeba až za měsíc...ale nemyslím, že by to J. nějak výrazně vadilo, on když tu kamarády má, tak si to užije, ale nikdy se potom neptá, kdy zase přijedou, nikdy jsem ho samotného od sebe neslyšela říct, že by zase mohli přijet, že tu dlouho nebyli apod...
Jinak kluci ze skauta nikde v okolí nebydlí, do skauta to má půl hodiny autobusem, kluci jsou tak různě odevšad a přijde mi, že zatím se tam žádná velká parta a nějaké větší kamarádství mezi nimi nevytvořilo...on prostě tady v okolí nikoho nemá, dokud byl malý, tak jsme chodili na hřiště s pár dětmi z ulice, jsou to ale prakticky všechno holčičky a do školy šlo pomalu každé dítě jinam...je tu v okolí těch ZŠ dost, do spádovky šla z těch holčiček snad jedna, zbytek je každá v jiné škole...a odpoledne nikdo čas nemá, přijedou navečer z družiny a z kroužků a zapadnou domů dělat úkoly apod., o víkendech mají většinou svůj vlastní program...vlastně jsem většinu z nich už třeba několik měsíců ani nepotkala na ulici - ani rodiče, ani děti...v tomhle je fakt výhoda nějaký ten panelák, ve kterém jsem vyrostla já, nebo bytovka, jako to máte vy...tady prakticky venku nikoho nevidíš, všichni dojedou večer a mají svůj program...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.