| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jsem v situaci kdy váhám co dál a nevím jak se rozhodnout a proto se chci zeptat těch co mají diagnostiku za sebou co se pro vás a i pro vaše dítě změnilo po tom co jste dostali diagnózu-byl jiný přístup k dítěti ve škole,změnil se doma váš přístup ?
Naše dítě je dost jiné od narození,dětská doktorka tohle nikdy nechtěla řešit,odmítala vidět co je jinak,i ADHD tvrdila že mít nemůže-celé roky vidíme že je dítě jiné,ale vše jsme doma zvládali,ve školce i zpočátku ve škole všichni tvrdili že je trochu jiný a náročný,ale že je zvládnutelný,před 3 lety máme od neurologa diagnózu ADHD,loni jsme se objednali a letos jsme zkusili i návštěvu dětské psychiatričky která je nebližší,ale ne moc dobrá a ta sice potvrdila ADHD,ale při vyslovení podezření na AS mě setřela že to mít nemůže protože s ní mluví.Zkoušela jsem popsat v poradně u Aply co a jak a odpověď byla že projevy dítěte můžou spadat do PAS,ale je nutné osobní podrobné vyšetření,což je mi jasné.Vzhledem k tomu že dítě už začíná jít do puberty,tak některé projevy chování se mění k lepšímu,některé jsou pořád stejné-loni měl ve škole hodně problémy,letos díky změnám je to o hodně lepší,ale hrozí že příští rok opět budou změny-zvažuje se rozdělení tříd,takže jiný kolektiv a jiná třídní a asi ne k lepšímu,každopádně o další rok později změny už určitě budou.Takže aktuálně nepotřebuji řešit jeho situaci,ale při představě že budou zase problémy jako byly loni a při délce objednacích lhůt zvažuji jestli má cenu ho "tahat" po doktorech aby rozhodli jestli má PAS nebo je to prostě jen jeho osobnost, a pokud něco má tak jestli se tím pro nás něco změní,nebo to mám nechat být.Chlap je proti že nemám z dítěte dělat psychouše,ale sám přiznává že vnímá že je dítě jiné.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.