| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

" ze k 14 a 12 mame jeste druhou varku 8 a 6."

- tak přesně takhle jsem před mnoha lety uvažovala taky,o pořízení ještě jedné várky, no ale při úvaze jet ještě jednou všechno dokola,jsem na tohle neměla odvahu,nehledě na to,že manžel byl striktně proti dalšímu potomstvu.

30letým infantilním věčně bavícím se lidem není co závidět, já je spíš lituju,nedávno jsme byli v jedné brněnské hospodě a tak takových infantilců 30letých a většinou kluků bylo fakt hafol, většina ještě k tomu takových oplácaných asexuálů už od pohledu,no dělala se mi z nich upřímně - :-©
Tyhle lidi,jestli se přeci jen jednou rozmnoží,půjdou tak možná v 60ti na maturiták svým potomkům,teda jestli je tam jejich děti nebudou muset přivézt na kolečkovým křesle z LDN

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.