| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Už nějak nevím, co s tím...nedávno jsem tu někde psala, že syn na podzimkách se skautem dvakrát na celodenním výletě nejedl nic, dostali s sebou věci, které nejí...ok, to bych ještě pochopila...ale dneska....měli celodenní výpravu, byli pryč od 8 do 17h, připravili jsme mu do krabičky svačinu, kterou normálně jí, měl s sebou termosku s čajem a lahev šťávy...za celý den z toho nesnědl vůbec NIC...a co hůř, nevypil taky NIC...pauzu na jídlo prý měli, vlakem jeli tam i zpátky pokaždé víc než půl hodiny...proč se nenajedl, mi vysvětlit nedokázal...máte někdo s něčím takovým zkušenost? Jak už mu to mám proboha vysvětlit, že se má najíst a napít? 9 hodin bez jídla a prakticky bez pití (možná nějaký lok, ale nebylo to na lahvi ani vidět...a po příjezdu si dal dva kousky pizzy a to bylo všechno...začínám mít dost velký problém s tím, pustit ho v létě se skautem na 14 dní na tábor...tam navíc je velká pravděpodobnost, že budou mít něco, co on nejí... Co s tím? Navíc dneska mám z té jejich výpravy taky docela dost, jako výlet prý byl pěkný, užili si to, ale cestou tam, když vystupovali, tak se nějak zdrželi, vystupovali na poslední chvíli a dva kluci vystoupili, zbytek zůstal ve vlaku, když se dveře zavřely...naštěstí byli stanici před konečnou a vlak jel hned zpátky, ti dva tam na ně prý počkali...začínám být z fungování jejich oddílu dost rozladěná - to fakt 4 vedoucí (3 ti mladí a 1 hlavní) nedokážou ohlídat a zorganizovat 10 dětí? Což je tedy další důvod k obavám z letního tábora...když vidím, jak to tady chodí, tak budu asi 14 dní trnout, jestli mi dítě přijede domů celé...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.