| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahojte...Leni-4st-z toho jsem paf i já ~t~~t~...ani nevím kolik máme v ložnici-též tam netopíme-ale máme "průchod" do druhého pokoje,kde teplo je,tak se to vyhřeje odtud..ale včil když mrzne,tak je to taky znáš-ale to je pak parádní se zakutat pod peřinu....a přes noc si to "zadýcháme"...
Bruni-Adam se nějak připravuje na příjmačky?tak to těžce závidím...ten náš na to ser.e!!!! když něco řeknu,tak "moc to řešíš"-tak už to neřeším....místo kousek do města na počítače půjde trošku dál do "drsnýho města,pro drsný chlapy"-jak sám říká :-D /je tam trochu víc snědých spoluobčanů/-a holt půjde na průmku.Tam by se dostat měl-loni vyhlašovali i třetí kolo...a bude muset přestupovat...fakt mě točí už...prostě neudělá ani jeden test,co jsem mu vytiskla. "na co,když to děláme ve škole"-a já prostě nemám sílu se s ním hádat...ty hormony jsou u něho děsný!!!Chytrý jak rádio,pořád čučí na politiku...
jinak je u nás za dva týdny Jarek Nohavica...tak včera od 16h se začly prodávat lístky...byla jsem tam ve tři a už jsem byla asi dvacátá...ale bylo to dobré,měla jsem za sebou dvě ženské s mém věku a fakt jsme se nasmály...blbý bylo,že se zároveň prodávalo i na jiným místě,takže ten nákup byl stres...pokladní nervní...a za 28minut bylo vyprodáno! 600lístků....no,na to,že bylo předemnou těch dvacet lidí,tak mám lístky až do třinácté řady...ale můžu být ráda,že je vůbec mám...tak na polovinu lidí co tam stáli se nedostalo....takže už se těším.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.