| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Štíhlých lidí se na hmotnost nikdo neptá, leda když jsou vyloženě hubení a frustrát je chce vyprudit přes "mentální anorxii". To se týká spíš lidí, kteří mají něco navíc a je na nich vidět, že je to trápí, toho se nejeden dobráček rád chytne, aby trochu potrápil. Ignorovat. Nebo jde říct: "Inu, Mařko, vážím 76, to je hodně, viď, vím, že bych měla zhubnout, trápí mě to, je to nejlehčí cesta, jak se mě dotknout, připadám si pak tuplem strašně, když mi někdo naznačuje, že nejsem dost hezká a že to se mnou myslí dobře."
Zažila jsem to příležitostně na sobě, když jsem byla při těle po malých dětech. Teď už nejsem a ejhle, nikdo o mě péči nemá, abych byla "zdravá a cítila se dobře".

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.