| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

libiku,

obávám se, že Ti zčásti vůbec nerozumím a zčásti si myslím, že se mýlíš.

Předně - já, pokud vím, nemám žádnou poruchu metabolismu a mých 90 kg je čistě výsledkem mé životosprávy v době okolo dětí a toho, co jsem si v té době sama o své vůli nastrkala do pusy. Nemám problém to konstatovat, nemyslím si, že by to byla nějaká vada charakteru nebo čehokoli jeného, ale považovala bych za alibismus tvrdit, že mi to do tý pusy cpal někdo jinej.

Druhá věc - asi sis všimla, že o věci trochu něco vím, a jakkoli jsem free ke své současné váze, tak třeba zvýšit na 120 už bych to nechtěla, a tak chca nechca musím trochu přemýšlet, o tom, co jím, právě proto, abych už netloustla dál. Takže v současné době jsem tlustá, ale nekonzumuji žádná závratná množství nezdravých potravin, asi jako když je "zažranej" pes. ~;)

Třetí věc - už to tu myslím říkala Mandelinka, že NEMOCNÍ lidi jsou jiná kapitola a o těch se nebavíme. Ale opravdu ne každej tlustej je tlustej kvůli nějaký nemoci, a o žádné "zákonitosti příběhů 20 dolů a 20 nahoru nebo od 50 na 120" jsem u jinak zdravýho člověka ještě nikdy neslyšela, a vlastně ani nevím o žádný takový nemoci, která by to způsobovala (ale nemusím vědět všechno, třeba mě poučíš, že něco takovýho existuje).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.