| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jentak, ano...člověk chápe obě strany, sestry jsou třeba fakt otřesně placené za takovou práci...jenže na druhé straně té jejich práce je prostě kolikrát naprosto nemohoucí člověk odkázaný pouze na jejich péči, na jejich vlídnost, rozpoložení atd.
Kamarádka pracuje v LDN, ale jí se tam líbí, navíc má staré (i ty další tam) lidi ráda, má k nim takový hezký vztah a je hodně svědomitá, i když si drží správnou míru určitého "odstupu", aby si ty věci nenosila domů. Neutápí se v tom, je přiměřeně empatická a je hodně spolehlivá.

Já se přiznám, že jsem měla dokonce období, kdy jsem se trochu (dost) o sebe bála, ta bezmoc těla a odkázanost na druhé je strašlivá věc. Pak člověk přemýšlí, jak je na tom ta mysl a to uvědomování si.
A člověk v takovém stavu nemá ani sílu na to, aby ukončil svůj život, i kdyby chtěl.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.