| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Velšice, ze zájmem jsem si přečetla tvojí diskuzi. Něco podobného řeším, ale soudně. Zažádala jsem o zvýšení alimentů na syna. Je na gymnáziu, navíc má cukrovku 1. typu, takže jsou zvýšené náklady i co se týče zdravotní péče.
Soud zajímají i náklady na dovolenou, volný čas, koníčky, protože to k plnohodnotnému životu patří.
Můj bývalý manžel má peněz opravdu dost, je lékař, má soukromou ordinaci, přednáší na VŠ, pracuje ve ve fakultní nemocnici na částečný úvazek pronajímá několik bytů ve svém domě na dobrém místě v Praze a se zvýšením nesouhlasí ani náhodou. Dostávám stejně, jako když byly synovi 4 roky. Teď mě ex "pobavil" u soudu, už máme za sebou 3 stání a čeká nás čtvrté. U soudu tvrdil, že pronájem mu nic nevynáší, vše dal do renovace domu a z ambulance taky nemá nic, protože si sám sobě dává plat 800,- Kč čistého měsíčně!!!. Takže to jen ukázka, čeho všeho je schopný člověk, pro kterého jsou peníze na prvním místě. Ještě to budeme řešit. Uvidím, jak to dopadne. Všechno platím já, nedostávám nic nad rámec výživného.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.