| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jé to mi připomíná jednu z našich angličtinářek za dobu co jsou kluci ve škole....pořád blbé známky z AJ....tak jsem si řekla, jo jsou po mě, bude doučování.
Doučovatelka si poprosila o testy, sehnala jsem jí je všechny. No a co jsem se nedověděla, moje opičky neměly ty testy vyplněné podle metodické příručky pro tu knihu. Správně to bylo, ale né přesně podle jejího vzoru, udajně bylo v každém testu něco co šlo napsat několika způsoby.

No nějaký čas jsem jim tu paní nechala, ona zalátala aspoň mezery, které se vytvořili, no pomyslela jsem si své.

Straší syn ji měl pak ještě jednou, musel si dávat bacha, aby to měl přesně jak se v té lekci učili a né jinak....i kdyby způsob existovala měli ho v loni.....
přijde mi to k smíchu~d~

a kluci procitli velmi brzy, když zjistili jak to taky může být.....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.