| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Vadilo mi, když měl někdo pocit, že nevím kolik mám dětí a bez něj bych si je asi nespočítala. Ale to tak nebolelo, to prostě byli lidi do sebe zahledění troubové (rozváděl se se stejným počtem dětí, ale už víc než před 20 lety).
Ranilo mě, když mi moje máma hned nevyjádřila podporu, jen obavy a to hlavně o mého muže. Ale ona prostě neumí vyjádřovat nějaké pozitivní city, měla těžké dětsví, a je spíš pro sebeobětování, které sama praktikuje....No a pak mě třeba dost mrzelo, že ti, kteří věděli jaké máme problémy (že neplatí alimenty ani hypotéku atd), že mu nic neřekli, nepromluvili s ním.....jako vím, že tyhle věci jsou těžké, ale když jsem jediná, kdo mu to řekne/vyčte, tak on má pocit, že nemusí nic, že vše vyšumí. Myslím tím blízké příbuzné a kamarády.
No a nejvíc mi pomáhá když mě někdo vezme do party, na dovolenou, na výstavu, na návštěvu, nebo moje děti. A hodně starostlivě se chová teď můj brácha, který je trochu mimoň a vůbec netušil, že máme nějaké problémy. To je hodně milé.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.