| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dobrý den.
To, jak chlapi neplatí na děti se tu probírá docela často. I přes soudem stanovené alimenty se běžně stává, že otec neplatí a není možné z něj nic dostat ~a~~o~ Jak se dá na takového chronického neplatiče vyzrát?
My máme střídavou péči ~n~ Nejpitomější rozhodnutí jaké jsem mohla udělat, ale tohle rozebírat nechci. Díky tomu nemáme stanovené výživné. Takže situace vypadá tak, že já platím všechno. Tím myslím opravdu všechno. Obědy, kroužky, školní akce, tábory, pomůcky do školy...Zkrátka jediný výdaj otce je to, co u něj děti sní ~o~
I když mám na všechno doklady, je to soudně nevymahatelné. Zkoušela jsem to. Ani exekuce nepřipadá v úvahu, protože nemáme rozsudek na konkrétní částku. Jinými slovy, oficiálně nemám šanci z něj něco dostat.
S péčí je to tak, že když se mu chce, tak se stará, když ne, pošle děti ke mě. Ví dobře, že s tím nic nezmůžu ~d~ Zkoušela jsem zrušit rozhodnutí o střídavé péči na základě toho, že se moc nestará a nepodílí se na nákladech. Bohužel, pro soud je to málo a výlučnou péči zamítl ~d~

Ptám se těch otrlých, jak na takového chlapa?? Jak jste vymohly alespoň něco ze sobce a ignoranta?
Díky střídavce ho bohužel nemůžu úplně odstřihnout a vymazat ze života ~q~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.