| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Lorax, v 2,5letech syna to bylo o bůůůůůůůů, méééééééé, bééééé a podobně. Do 3let.

nebyl vzteklý, kvůli tomu, že má cokoliv zopakovat, on pochopil velmi rychle, že to je cesta k tomu, aby se s náma domluvil a nemusel bušit hlavou do zdi, kdy mu i přes veškerou snahu nerozumíme.
Dyslálie, měl to hodně let.....

V jednu chvíli se uvažovalo i o operaci uzdičky, protože ta pusa byla neuvěřitelně nepohyblivá, to byl ten důvod. Nakonec to bylo jen odstranění mandle ač nebyl nemocný, na kašlíčky a rýmičky netrpěl, byla zvětšená. A taky mu to pomohlo, což jsem zpochybňovala já.

A opravdu ty nácviky jsou vedené hravou formou a to, že trvali 10-15 minut....to nikoho nezabije, 2x to měl ve školce na židličce u zrcadla, 2x se mnou venku a jednou se mnou večer...a to bylo různé..... Syn je dodneška klidný, vydrží to. Rozhodně si nemyslím, že by tam cokoliv naskočilo samo, nebo , že by bez zásahu logopeda začal mluvit. Už písmeno T bylo ve značném skluzu, prakticky rok, jestli si to dobře pamatuju.

S mladším toto absolvovat by bylo asi zajímavé, je jak čertík z krabičky dodneška, nesportovat skoro na vrcholové úrovni, tak tu nadbytečnou energii co má nespotřebuje.....s tím by to takto nešlo, to by se muselo vymyslet jinak.

Navíc znám z blízkého okolí 2 děti, kterých rodiče si mysleli to co ty, že není zmeškáno.....a začali v 6letech.Slečna bez vady jen zpívá, mluví šíleně dodneška, přišli hodně pozdě, má těžší formu toho co měl syn. jestli to někdy bude 100% spíš né. Je skoro dospělá.

A druhou vlastně taky slečnu ty se snaží, škola trvá na rychlejší nápravě, takže nyní kmitají na LOGo každý týden a výsledek je zatím nevalný, zrovna včera jsem se ptala jak to jde, beze změny 1 1/2 roku.....přišli taky pozdě. Takže to nyní bude trvat dlouho.

A můj synovec neumí sykavky a nikdo s tím nic dělat nebude, třeba začne sám, bude mu 8. My na toto nemáme čas mi bylo řečeno, takže to nechávám být a je mi to akorát líto....jediný kde s ním byli na ORL, protože měl zánět uší, tak tam párkrát byli.....mám podezření, že hůř slyší. Strašně ječí, když mluví, ale to může být i něčím jiným.....

Ono asi opravdu je jiné, když dítě mele, ale rozumět mu není a dítě, co neřekne skoro nic.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.