| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

A kdyby jí bylo pětatřicet, tak by to bylo ok?

V 19 letech jsem už skoro rok běhala jako sestra po onkologii a měla takovou školu života v rámci zaměstnání i vrstevníků, včetně přítele, že mohu celkem spolehlivě prohlásit, že já v té době už příčetná byla.
A mám rodinu, která by mě v tom nenechala, i kdybych byla sebezoufalejší. Totéž můj tehdejší přítel (ten by mě mimochodem nenechal ve štychu ani dnes :-) )

Na té rodině, vztazích tam, na vztahu té holky a jejího přítele..., je něco patologického. Nedokážu si představit chodit s někým, komu bych nemohla sdělit tak zásadní průser.

Zabít dítě kvůli chlapovi...stává se to. Jsou i matky, které napomáhají zneužívání svých dětí, jen aby s nimi chlap zůstal.
V literatuře (včetně 19. století) se setkáme s vraždami i odrostlejších dětí, které nový partner jejich matky nechce a odkrouhne je sama matka.


Je mi jí líto a 15 let je hodně, ale ven se dostane ještě před třicítkou - otázkou je, jaké dětství a život budou mít její děti, které si zaručeně pořídí, jen co vyleze z basy.
Doufám, že na ni ten její počká, jinak si bude muset najít podobně empatického inteligenta, s nímž bude mít ty nebožáky...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.