| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jaký byl porod to se těžko říká od 22 co jsem byla v poradně nepravidelné kontrakce vecer docela klid že se i spat dalo. Ráno 23.3 opět kontrakce ale už silnější stále nepravidelné, přítel přijel z práce ve 12hod a čekalo se, odjezd do porodnice kolem 18hod monitor vyšetření kde jsem byla na 4cm otevřená dr. Mi nabídla že mi píchne vodu takže hodinová příprava pak píchnuti vody kontrakce silnější ale přestala jsem se otevírat, prý dáme (nevím co) do žíly.. Od podání tohoto léku byla Mia za 5minut venku. Na to že byla čtvrtá tak byla nejvíc bolestiva. Jinak už kojím tak už bude jen nabírat (tedy doufám) I poslednímu miminku se bude chtít přijít mezi nás... Ja mela Mit termín 31.3 a narozena je 23.3

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.