| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

no asi jsem nechtěla být tak drsná jako Markéta, ale v podstatě jo. Nebylo za co dávat pohlavek. A tipla bych i že víc možná kluka rozlítostnilo tohle. Respektive to že jste se do něj určitým způsobem pustily obě. A na jeho oslavě.
Svou mámu znáš, asi ji nezměníš, ale tím spíš je na tobě to vykrývat a zastat se dítěte. Zarazit to. A ne ho ještě pohlavkovat, byť náznakem.

A že vím o čem mluvím, mám naprosto stejnou moji babičku. A proto sice vím jak je to těžké, ale zároveň už po těch letech nemám problém předvídat a vykrývat to snad ještě dřív než začne.

A navíc kluk fakt nic neproved. Jako čekat od dítěte že si vybraný dárek nechá na "potom", je v tomto věku jaksi mimo. Navíc kdyby jo, babička by se mohla cítit uražená že se dárek nelíbí.
Tedy totiž jak já pozoruju na oslavách svoje i další děti, tak dárky nerozbalené hned a nechané "na pak", jsou teda ty co se netrefily.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.