| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ja porad nechapu, proc tolika lidem porad lezi ty 8G v zaludku. V Praze je poptavka mnohonasobne nad nabidkou. Kolem me- znami vsichni maji deti na gymplech. U dcery treba ve sportu byla snad jedna holka, ktera neni na 8G. Jinak vsechny. Jsou na ceskych i mezinarodnich gymplech a zvladaji to i s tim barocnym sportem. Jentakj se ptala jestli se deti stykaji s jinou skupinou nez s gymnazisty, tak musim odpovedet nestykaji. Jejich kamaradi z puvodnich ZS jsou take na ruznych gymplech takze se stykaji dal a cestou se k tomu nabalilo dalsich x detiz gymplu. Osobne treba neznam zadne dite, ktere slo na ucnak a ani nevim, kde jsou vsechny deti z puvodni ZS. Vim jen o tech, ktere tenkrat prechazeli na 8 G.
Z meho pohledu byl prechod na 8G dobre reseni u obou deti. Oba tam byli spokojeni i prestoze se museli naucit ucit. Na zakladce se ucit nemuseli. Jsem rada, ze se dostali mezi podobne deti ,protoze ja posilam deti do skoly se neco naucit a ne, aby tahli prumer tridy nahoru a povzbuzovali Pepika Vomacku. Pro moje dite neni prinosem, kdyz si udela svou praci a misto, aby sel dal musi delat praci ucitelky a v podstate dodelat praci nekoho jineho, kdo se neuci. Tam nevidim zadny prinospro svoje dite a nebudme pomrytci. Vsem nam jde predevsim o nase dite.
Pokusy schazovat a rusit 8 G jsou tu roky, ale zatim nikdo nic lepsiho nevymyslel. Viz. pani Buzkova, ktera brojila proti vyclenovani elit z kolektivu a pak dala svoji dceru na francouzske lyceum.
Ja jsem vzdy chtela, ty deti na 8 G mit a jsem rada, ze se to povedlo. Oproti tomu treba moje nevlastni sestra razi jinou teorii. Ma syna, ktery ma same jednicky ( ted tusim 4 trida). Rekla, ze jeji syn pujde na remeslo a nikdy na gympl. Je pomatena a vubec nevidi, ze ten klukje levej na ruce. Muj syn take neni manualne zrucnej a nikdy nebyl. Kdybych ho nacpala na nejaky ucebni obor, tak by tam trpel. Jsem vazne rada, ze nemam male deti, ktere bych ted musela davat do skoly.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.