| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Monty, možná jo...hele, já taky netvrdím, že stoprocentně věřím, že je to pravda, barvu aury jsem teda nikde zjišťovat nenechávala, to zase ne...mně jenom tenkrát v tom článku o indigových dětech zaujala už první věta, že si často hned po narození prohlížejí svoje rodiče takovým zvláštním pohledem...a připomnělo mi to, jak když se syn narodil a byli jsme ještě ty 2 hodiny na tom porodním sále, on na prohřátí v inkubátoru vedle mojí postele, tak on ani nespal, ani nebrečel, on se na mě prakticky celou tu dobu koukal upřeným, zkoumavým a takovým fakt zvláštním pohledem...tenkrát mě na ten jeho pohled (na ten pohled, ne na to, že je indigo) upozornila i manželova maminka, která se mnou byla u porodu a která jako pediatr už těch narozených dětí taky pár viděla...tak jsem tenkrát četla dál a ono na něj sedělo skoro všechno...včetně toho, že se ty děti dají jen těžko nějak potrestat, nebo manipulovat...na to jsem si později vzpomněla ještě mockrát...no a když pak v pěti letech za mnou přišel s otázkou, jestli AŽ se znovu narodíme, jestli se zase potkáme, my jako rodina, tak jsem si na to vzpomněla znovu, on neřešil JESTLI se narodíme, on měl jasno (nikde s ním o tom nikdo nemluvil, na televizi v té době nekoukal vůbec, jenom na DVD pohádek a ve školce jim to asi těžko vykládali, tam taky byli překvapení, když jsem jim to jednou mezi řečí řekla) - prostě mi to přijde moc náhod najednou a je mi jedno, jestli to někdo považuje za Ezokravinu, nebo ne:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.