| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Proč teda máte s Buchli potřebu furt dokola opakovat, že nejíst maso v zimě je nevhodné? Myslím, že v naší zemi není moc lidí, co by strádali nedostatkem masa. Vegetariáni nejedí maso klidně celý život, dokonce ho nezařazují do jídelníčku ani v zimě, takže v tomto omezení nevidím žádné zdravotní riziko.
V celé diskusi jsem nečetla nějaká škodlivá doporučení, nikdo tu nenabádá, aby se zakladatelka prolívala savem nebo podobné hrůzy, bylo tu doporučeno odlehčit jídelníček a přidat pohyb, což je jistě žádoucí. A rozhodně to není zbytečné i kdyby to byla jen dočasná změna.
Já netuším, jaký ty máš životní styl, jen mám pocit, že před pár lety jsi se tu zmínila, že nejsi zrovna štíhlá a že jsi spokojená. Pokud je tomu tak pořád, taky by ti prospělo odlehčení jídelníčku, má to cenu i třeba na měsíc. Pokud jsi zhubla a je z tebe asketa abstinent nekuřák, co jí jen bio vyváženou stravu, mohla by sis pamatovat na dobu, kdy jsi nebyla zrovna šlang. Jestli si tvou nadváhu blbě pamatuju, omlouvám se.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.