| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Borelie patří mezi bakterie, ale chová se občas i jako virus nebo jako parazit...
Měla jsem zajímavou diskuzi s doktorem, který se boreliózou zabývá přes dvacet let, má velký respekt a tvrdí, že je velmi nevypočitatelná. Taky říkal, že borelióza je nejhůř léčena právě u nás...z okolních zemí, že to nemá metodiku, že se podceňuje a že lékaři nemají dostatečné informace. Nebo spíš že je ani nehledají.

Jinak si myslím, že určitě zdravá játra, ledviny jsou určitě potřeba, aby tělo dobře a stále dobře vylučovalo a nepotřebovalo detox, ale současně taky zdravá střeva, plíce...:-).
A kdo je má fakt úplně zdravá?
Pouštět se do detoxu, když třeba játra nebo ledviny nejsou v kondici, je podle mě velká zátěž, tak bych to nedělala. Že právě při takových těch očistných kúrách jsou hodně zatíženy právě tyhle orgány a pokud nejsou v kondici, stejně nejsou schopny ty případné škodliviny vyloučit.
Takže bych žádné drastické kúry na sobě nedělala, anebo fakt hodně individuálně a sledovala bych průběh...ale já žádné drasťáky nemám ráda, tak určitě ne.

Spíš bych ta játra s tě,i ledvinami posílila, třeba teď mám doma lahvičku kapek Celíku Zlatobýlu, jsou hrozně fajn na ledviny a močový měchýř, mám ledviny od dětství oslabené. Včera jsem byla u reflexního maséra, je tak trochu "léčitel" přes nohy a chválil mě, jak mám ledviny v kondici ~:-D.
Na játra je dobrý ostropestřec, občas si dám :-).
Ale když ona není jedna bylina pro každého...chce to taky individuálně.
Chce to najít si to svoje...ale s mírou.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.