| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mě by zajímalo, jak děti naučit rutině. Mám pocit, že můj život je o neustálém připomínání základních úkonů. Začnu připomínat ráno a skončím večer.
Nepřipomínat je na nic, buď tím trpím já, zvíře, škola, zdraví, vzhled a čistota dětí.....a dětem je to jedno, jsou po mamince totální flegmatici, nezajímá je, že nemají úkoly nebo jim zmizí zvíře.


Pro zakladatelku - to je přesně ten případ, proč u dětí preferuji krátkověké mazlíčky, starám se o ně pouze pár let. A potkani jsou extrémě krátkověcí, máš reálnou čanci, že ve dvou letech už to budou mít za sebou.~;)
Já už se mnoho let starám o šneky, kteří kde prodavačky měli žít tři roky, děti už ani nevědí, že nějací šneci jsou, od strašné smrti šneky chrání jejich velikost. Vždy si uvědomím kolik marastu by z nich vyteklo a jak by to bylo nechutný.~t~

Já mám zvířata ráda, až tolik mi starání nevadí, spíš mi vadí, jak rychle dětský zájem opadá.
Horší je, že podobně jako děti uvažuje i manžel, pořídí zvíře, které je nakonec na mne. Hodně mi zatrnulo, když před lety chtěl začít víc hospodařit a pořídit krávy a koně, naštěstí si uvědomil, že je to práce a práce žere čas.~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.