| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Asi to bylo velký, ptž si to úplně nepamatuju. Jak si vlastně můžu pamatovat něco, co se odehrálo tak před cca 20 lety a mám to mít zastřený alkoholem? si skoro nepamatuju, co jsem dělala včera..
Bylo mi asi něco mezi 16-18, na nějaké zábavě, tehdy jsem většinou pila vodku s džusem, ale to mi dlouho nevydrželo a pila jsem raději vodku samotnou.. pivo vůbec, víno nikdy, ptž to se v hospodách moc nevyskytovalo. Od té doby se mi chutě změnily, piju nejraději bílé víno, suché martini, pivo jen po kachně nebo bramboráku. Vodku už vyjímečně, ale nejraději čistou Absolutku.
Naposledy jsem se picla na nějaké dětské oslavě, ty se u nás většinou trochu zvrtnou, ale ostudu jsem žádnou už 20 let neudělala.. Jo a nikdy mi nechutnaly whisky ani bourbony, ale na podzim jsem přijela na chatu za bráchou po fakt náročným týdnu a brácha jestli dáme panáka - dáme, tak mi nalil tulamorku a před večeří jsme měli oba 4 panáky a picli jsme se teda parádně. Druhý den jsem ovšem byla vcelku ok, takže hodnotím kladně ~v~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.