| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No puberta. Já ti nevím, jak to naši přežili.. :)
U mého kluka se to zlomilo ze dne na den. Je to úplně čerstvé, asi týden. Občas mám pocit, že je někdo cizí.. Dneska mi řekl - mám to v paži! Někdy nevím, jestli se mám smát nebo mu jednu střelit. On se směje furt. Jako autista nebere ten sociální rozměr, je to pro něj sranda a možnost ukázat, že je už velký. To se těžko vysvětluje, před týdnem byl jako pětileté děcko (mentálně) - to je pořád PLUS tyhle výstřelky.

Holka zlatá, závislost na tabletu je průšvih dnešní doby a teoretické rady o omezeném čase pomáhají uklidnit, ale těžko se realizují. Bojuju s tím taky, denně, a je mi špatně, že se tak z toho stává to "zakázané ovoce" - uáá!
Známá to minulý rok vzala drsně - poslala kluka na vojenský tábor. 14dní bez mobilu, tabletu. Vrátil se nadšený a dodnes má kámoše, s kterými si skypuje a pak spolu paří na dálku jakési válečné hry. Paradox no. Každopádně letos ho posílá znova, a on prý chce :)

Psychologa nevím, sleduj ho a sleduj taky jeho kámoše, uvidíš, jestli "jedou bomby" nastejno nebo se ten tvůj odlišuje a rozhodneš se pak, zda řešit - a k tomu se může hodit ten panák :)
Já jedu v gumových bonbonech a mentolkách. Po večerech samo. Docela kynu, na váze ne, ale ty rozměry už nejsou co bývaly.. Však víme, to je jako s šedinami :)
Taky ve škole je teď hodně písemek a oni už toho mají dost, hezké počasí a vidí jen ty prázdniny (naše děcka už jsou i unavené, ten školní rok je pro ně dlouhý).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.