| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Silvie, jo, to asi jo...u nás vliv vrstevníků zatím nijak nepozoruju, ale on je s nimi vlastně jenom ve škole, tady v okolí kamarády nemá a občas k nám přijede někdo ze známých s dětmi, ale ti mají většinou o kousíček mladší, než on... a i v té škole to zatím docela jde, jsou malá třída, loni ještě většina z dětí neměla třeba dotykáče apod., letos už je většina asi má, co jsem tak viděla, nicméně zatím jsem nějaké žadonění o dotykáč od syna neslyšela, oni to moc neřeší, navíc je ve škole i v družině mají zavřené ve skříňkách, což jsem ráda, jinak by v družině seděl každý nad mobilem....takhle si hrají spolu, chodí ven, sportují na hřišti, prostě vezmou i jinou zábavu... ale obávám se, že před Vánocemi už asi prosba o vlastní dotykáč přijde nejspíš taky, ono už začíná být problém vymýšlet nějaké dárky...na druhou stranu teď k narozkám dostal svojí televizi do pokojíčku a byl tam zalezlý jenom první den, od té doby zase stejně většinou kouká dole, nechce být nahoře sám, je radši tam, kde jsme my...což může být za rok třeba taky úplně jinak, že...~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.