| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Aky, tak u nás v době, kdy byl syn očkovaný MMR a následně se totálně zasekl ve vývoji jak řeči, tak přestal jíst spoustu věcí, projevoval se autisticky apod., v té době jsem ještě o souvislosti nevěděla nic, ani o autismu a vadách řeči jsem do té doby nic nečetla...tyhle souvislosti nám jasně naskočily právě po tom 3.roce, kdy jsme to hlavně kvůli té řeči začali řešit...a jak jsem si o tom víc přečetla, tak jsem teprve tu souvislost jasně viděla, časově to všechno přesně odpovídalo... a to syn chodil na očkování zásadně jenom zdravý, dětská dr. ho vždycky předtím vyšetřila, jestli je v pořádku, jistili jsme to ještě i homeopatiky, žádnou reakci typu teplota, vyrážka, otok apod. snad nikdy neměl...no a stejně to očkování odstartovalo něco, z čeho se pak několik let dostával a ani teď nemůžu říct, že by byl úplně ok... takže to fakt není o tom, že si něco načtu a pak to vidím všude a ve všem...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.