| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tino, vidíš, nakonec se dozvíš, že to souviset nemůže...jenže takových lidí je poměrně dost, co prožili to samé, či podobné.
Nechce to dělat strašáka, ale nechce to ani podceňovat...což se děje a je to vidět i v téhle diskuzi.

Tady se lidi hrozí nakaženého klíštěte (což je namístě samozřejmě), snědeného ptačího hovínka, atd a pak s naprostou důvěrou do tělíčka mrňavého kojence dobrovolně nechají napíchat různé věci s tím, že je to naprosto bezpečné, protože to tak někteří lékaři říkají, a tak to musí být pravda.
Jenže lidské tělo se chová různě, individuálně a nikdo to dopředu nemůže říct, jak konkrétně ten nebo ten bude reagovat.
A i když nežádoucí reakce jsou, existují lékaři, co je smetou ze stolu nebo se dokonce vysmějí...tohle mně přijde jako šílenost.

A ona i ta paní Strunecká říká, že by maminka měla dát na intuici, pokud jí všechno říká, že dnes není vhodná doba, ať to raději odloží...a pokud jde, pak ale s důvěrou a s přesvědčením, že vše bude ok, ne se strachem, že i to dělá hodně.
Já zažila i situace, kdy jsem slyšela, no tak dnes oočkujeme, když už jste tady, je to jen kašel, rýma, zvýšená teplota....to nevadí... To už i jako laik poznám, že to v pořádku není. Nebo jo?
Stejně se člověk nevyhne všemu, ale aspoň ví, že udělal všechno, co je a bylo v jeho silách...a chce to informovanost, z obou stran. Ne slepou důvěru tam, kde není na místě.

Tuhle jsem se setkala s holčinou, co bere pro svou autoimunitní chorobu imunosupresiva (a byla zrovna v atace)...bylo svoláno konzilium, které rozhodlo, že může být i přesto očkovaná MMR. Podle mého laického rozumu mi to hlava nebere - kluka nemá, mít ještě nebude...co by jí hrozilo, kdyby se očkování odložilo třeba o rok, o dva, nebo o několik měsíců?
Třeba na to pohlížím ze špatného úhlu, jako rodič bych očkovat ale nedala...a když několik dobrých lékařů rozhodlo, že je to pro ni to nejlepší... ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.