| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Jestli tebe zase systém nevyděsil opačně...a nehledáš strašáka tam, kde není."

Pam-pelo - ja se nijak nedesim a absolutne zadne strasaky nehledam.

Ja si hledam FAKTA - pro/proti. A jelikoz jsem jaksi vice mene "radovy obcan", predpokladam, ze at zijeme v demokracii nebo ne, clovek si proste nemuze nikdy delat jen to, co chce, protoze to vzdycky ma vliv na lidi a situace kolem.

Takze kdyz nekdo studovany a znaly oboru dostane za ukol posoudit, co je pro radoveho obcana vhodny, holt se prizpusobim, najdu si neco vic o veci, aby mi bylo jasnejsi, co zas pro mne rozhodli.

No a jelikoz jsem jeste celkem malou cast zivota zila v dobe, kdy Tech vaccin proti vaznym nemocem zas tolik na vyber nebylo, i kdyz v utlem mladi jsem to nijak nechapala, tak si jeste i tak pamatuju, co to s mym nejblizsim okolim delalo. A ve vyssim veku jsem byla schopna si najit, co to dela v zemich, kde na ty vacciny nemaji - a proc vyspele zeme ty vacciny dotuji. Samozrejme z toho musi neco mit, pro srandu kralikum a humanity to proste nedelaj.
Sama jsi tu napsala, co sem ti utecenci natahaj. Jeste si k tomu pridej, co sem pritahnes TY z tvych dovolenych v zemich, kam se i pres to povinne musis naockovat, nez te tam pustej/nez vubec vyjedes. To se taky pro srandu kralikum nedela. Proste je nutny zamezit dnesnimu daleko jednodussimu sireni ruznych nemoci, i treba takovych, o kterych jsme se domnivali, ze jsou vyhubenmy - treba tuberkuloza, ze jo. Ja se jeste pamatuju, jak nam umrel na tuberkulozu kosti spoluzak v prvni tride. No a my dve mladsi deti uz ockovany nebyly, protoze se to povazovalo za nenutny. Dneska se muj syn musi dat doockovat, protoze pracuje na skole, kde maji 99% deti z ruznych zemi, kde porad jeste radi. A on ma doma dve malicke deti, neockovane... nebot uz to neni nutn y....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.