| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tino, jak pisu, ja ti tvuj nazor neberu. Vysvetluju dokola, z ceho vychazim.

Proc dr. chtela nazor muze mit uplne jiny duvod, nez jaky v tom vidis ty - klidne uz jenom to, ze ji to proste zajimalo. A nebo i nekteri dr. porad jeste ignoruji, ze ten podvodny vyzkum byl vyvracen.

Hele, ja treba mam fibromyalgii. Desitky let. Co se o tom traduje se behem tech let hodne meni (=driv se tomu rikalo babska nemoc, prokazat se to nijak nedalo, dneska jsou testy, lecba neni, jen ulehcit). Ale to je celkem mimo.

Jenze moje nejlepsi ceska kamaradka se mi zminila v mailu, ze dcera stejne stara jako moje dvojka ma takove a takove potize, ja na to, ze to vidim na fibro. Ona to dceri nerekla, ale ta prisla od doktora, ze ma fibromyalgii a ze se bude lecit. Jak receno, lecba NEEXISTUJE, ale existuji ruzne veci, co zivot ulehci, coz jsem ji popsala, ale dr. nejsem, ze jo. Holka hledala a nasla. U Berouna naka znama expertni dr. Lecba vitaminem c, jedna davka kolem 20 tisic Kc. Jsem byla na mrtvici - ja leta hledam vyzkumy atd atd, protoze mne to desne bavi znat FAKTA. A holka s duverou absolvovala par seanci s vitaminem C, kde se pi Dr. dozvedela, ze ma dvojce sestru, "vysetrila" ji a odhalila, ze i ona ma fibro a ze je vhodna lecba....

No, posleze obe usoudily, ze teda expert Dr. asi zas takovej expert nebude - ale co by dr. nevydelavala na duverivejch obcanech, kdyz ji na to skocej a duverujou?
Bohuzel ale, vitam C v tak vysokych davkach je organismu nebezpecnej, nejen ty penezence....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.