| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Januska - no, nám to zase až tak nevadí, manžel nemůže jezdit vůbec a já jsem s ním právě jezdila občas, když ho to bavilo...jenže jeho nebaví na kole nějaké výlety nebo vyjížďky třeba lesem apod...jeho bavilo hlavně dopravní hřiště...to už mu začíná být s větším kolem malé...delší turistické trasy radši chodí pěšky...a já vlastně taky, kolo mi spíš překáží, ráda se často někde něčím kochám, syn taky a z toho kola to není ono, to potom člověk pořád zastavuje, slézá, řeší, kde kolo nechat, nemůže od toho moc odejít něco prozkoumat...pěšky to máme radši...a aspoň nemusíme pořizovat nové kolo, má ještě z loňska 20, která mu už je malá, o nové kolo už se nezajímá, ani koloběžka už ho nebere, přitom cca od roku a půl v podstatě z nějakých vozítek pomalu neslezl - odrážedlo, koloběžka, kolo...pořád jsme někde jezdili...tak teď budeme chodit pěšky, to je taky super:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.